Šedé kreslo Max Winzer Jack

Kreslá z kolekcie Jack skvele poslúžia ako kresielka v obývacej izbe aj ako pohodlné posedenie pri knižnici. Vysoká hodnota Martindale zaručí... viac informácií »
Šedé kreslo Max Winzer Jack
Značka: Max Winzer
799 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kreslá z kolekcie Jack skvele poslúžia ako kresielka v obývacej izbe aj ako pohodlné posedenie pri knižnici. Vysoká hodnota Martindale zaručí...

Kreslá z kolekcie Jack skvele poslúžia ako kresielka v obývacej izbe aj ako pohodlné posedenie pri knižnici. Vysoká hodnota Martindale zaručí odolnosť poťahu a masívne nohy z buka pevnosť aj dostatočnú oporu. Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945. Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Nie je teda divu, že sa kúsky Max Winzer pýšia zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.
Kvalitný a obľúbený produkt Šedé kreslo Max Winzer Jack možno zohnať tiež tu na našich stránkach v známej kategórii uncategorized. Pripravili sme pre vás ešte iné kusy v spomínanej kategórii ľahko online.

Veľa obľúbený produkt Šedé kreslo Max Winzer Jack od skvelého výrobcu Max Winzer môžete zohnať tady za neuveriteľne nízku cenu! Vo skvelej akcii za 799 EUR.