Scandic Adagio tmavomodrá zamatová pohovka, šírka 220 cm

Moderné farby a dizajn v škandinávskom štýle Scandic sa odrážajú v pohovke Adagio, ktorú dopĺňajú nohy z borovicového dreva. Zamatový povrch sa... viac informácií »
Scandic Adagio tmavomodrá zamatová pohovka
Značka: Scandic
849 EUR
Kúpiť v e-shope »
Moderné farby a dizajn v škandinávskom štýle Scandic sa odrážajú v pohovke Adagio, ktorú dopĺňajú nohy z borovicového dreva. Zamatový povrch sa...

Moderné farby a dizajn v škandinávskom štýle Scandic sa odrážajú v pohovke Adagio, ktorú dopĺňajú nohy z borovicového dreva. Zamatový povrch sa môže pochváliť vysokou odolnosťou a pohodlie zaisťuje výplň z PUR peny. Pohovku možno doplniť pufom z rovnakého radu.Dizajnový tovar Scandic Adagio tmavomodrá zamatová pohovka, šírka máte možnosť zohnať okrem iného na našich stránkach zaradený v rubrike pohovky a gauče! Máme pre vás nové produkty z tejto populárnej rubriky za super cenu. To nie je všetko, máme toho pre vás viac! Mrknite na viac výrobkov od dodávateľa Scandic. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento exkluzívny produkt Scandic Adagio tmavomodrá zamatová pohovka, šírka 220 značky Scandic máte možnosť kúpiť si bezpečne online za výpredajovú cenu. Ceny už od 849 EUR.