Šatníková skriňa z borovicového dreva Skandica Bergman, 170 x 180 cm

Oblečenie uložte na police alebo ho zaveste na vešiak. So šatníkom Bergman od spoločnosti Skandica budete mať všetko na jednom mieste. Šatníková... viac informácií »
Šatníková skriňa z borovicového dreva Skandica Bergman
Značka: Skandica
1 790 EUR
Kúpiť v e-shope »
Oblečenie uložte na police alebo ho zaveste na vešiak. So šatníkom Bergman od spoločnosti Skandica budete mať všetko na jednom mieste. Šatníková...

Oblečenie uložte na police alebo ho zaveste na vešiak. So šatníkom Bergman od spoločnosti Skandica budete mať všetko na jednom mieste. Šatníková skriňa obsahuje okrem vešiakovej časti aj niekoľko úložných zásuviek a políc. Všetko je ukryté za dverami, ktoré sú vybavené systémom mäkkého zatvárania. Je vyrobená z kvalitného borovicového dreva s lakovanou povrchovou úpravou. Jednoduchý dizajn sa dá ľahko zladiť s interiérom v škandinávskom štýle.
Výnimočný výrobok Šatníková skriňa z borovicového dreva Skandica Bergman, 170 x 180 možno nakúpiť bezprostredne na našom webe zaradený v kategórii šatníkové skrine. Teraz môžete získať ďalšie produkty zo spomínanej sekcie v bezva akcii! U nás vám ponúkneme viac, preskúmajte u nás tiež ďalšie skvelé kúsky od výrobcu Skandica. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

V zľave produkt Šatníková skriňa z borovicového dreva Skandica od nášho výrobcu Skandica pohodlne získate tu so zľavou! V súčasnosti za cenu 1 790 EUR.