Samolepka na podlahu Ambiance Slab Stickers Waxed Concrete, 60 × 60 cm

Už vás nebaví pozerať sa na holú zem u vás doma? Kúpte si túto samolepku od značky Ambiance, ktorá je originálnym riešením pre všetkých... viac informácií »
Samolepka na podlahu Ambiance Slab Stickers Waxed Concrete
Značka: Ambiance
22 EUR
Kúpiť v e-shope »
Už vás nebaví pozerať sa na holú zem u vás doma? Kúpte si túto samolepku od značky Ambiance, ktorá je originálnym riešením pre všetkých...

Už vás nebaví pozerať sa na holú zem u vás doma? Kúpte si túto samolepku od značky Ambiance, ktorá je originálnym riešením pre všetkých nezaujímavé podlahy. Potešia svojou jednoduchou aplikáciou a tiež odolnosťou. Rozmer hárka je 40 x 40 cm.

Dobré vedieť:
– Nálepka sa skladá z vrstvy vinylu (0,1 mm) a laminátu (0,1 mm), takže bez problémov zvládne vodu, čistiace prostriedky a častejšiu námahu.
– Odoláva aj teplotám od -40 do 85 °C. Nie je však vhodný na priame napojenie na zdroj tepla, a preto nie je vhodný do miestností s podlahovým vykurovaním.
– Pri bežnom používaní vydrží približne 3 roky.
– Naneste na suchý, čistý a hladký povrch. Nálepka priľne, aj keď zakryje škáry podlahy. Pri lepení sa dá pohodlne premiestniť.
– Nálepka nezanecháva na podlahe žiadne zvyšky, ak sa odstráni do jedného mesiaca od aplikácie. Potom sa môžu objaviť stopy lepidla, ktoré sa však dajú ľahko odstrániť odstraňovačom lesku alebo horúcou vodou.
Žiadaný výrobok Samolepka na podlahu Ambiance Slab Stickers Waxed Concrete, 60 × 60 cm zoženiete bez problémov tu u nás v populárnej sekcii samolepky! Vyberte si obľúbené produkty z tejto známej sekcie za výhodné peniaze. Ale to nie je koniec našej ponuky, prichystali sme toho pre vás viac! Máme v ponuke však viac skvelých kúskov od dodávateľa Ambiance. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Unikátny a žiadaný kus Samolepka na podlahu Ambiance Slab Stickers Waxed od známeho popredného výrobcu Ambiance jednoducho nájdete teraz za super peniaze. Aktuálne v akcii za 22 EUR.