Samodržicí Nástenná kúpeľňová polička Wenko Bralia

Koniec vŕtaniu! A ak máte novú vŕtačku, tak ani tak ju nevyberajte. Vieme, že to ide aj ľahšie! V kúpeľni už nikdy nebudete musieť vŕtať do... viac informácií »
Samodržicí Nástenná kúpeľňová polička Wenko Bralia
Značka: Wenko
30,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Koniec vŕtaniu! A ak máte novú vŕtačku, tak ani tak ju nevyberajte. Vieme, že to ide aj ľahšie! V kúpeľni už nikdy nebudete musieť vŕtať do...

Koniec vŕtaniu! A ak máte novú vŕtačku, tak ani tak ju nevyberajte. Vieme, že to ide aj ľahšie! V kúpeľni už nikdy nebudete musieť vŕtať do obkladu. Šikovné úchytné systémy Power-Loc od značky Wenko sú ľahkou cestou k dokonale vybavenej kúpeľni.

Ich montáž je jednoduchá. Priložte podložku s adhezívnym povrchom na čistú, suchú a hladkú plochu, ako je potrebné obklad, naneste špeciálne lepidlo a nechajte 48 hodín zaschnúť.Budete prekvapení. Tyhle vecičky majú nosnosť až 80 kg! Tento unikátny produkt Samodržicí Nástenná kúpeľňová polička je k dispozícii bez problémov tu na stránkach umiestnený v sekcii kúpeľňové poličky! Zaobstarajte si ešte podobné produkty z tejto obľúbenej sekcie jednoducho online. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Wenko dodáva kvalitné produkty Ale to nie je všetko, náš sortiment je ale široký! Samozrejme, máme v ponuke viac kvalitných produktov od značky Wenko. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Žiadaný kus Samodržicí Nástenná kúpeľňová polička od značky s tradíciou a dobrou povesťou Wenko pohodlne získate teraz za úplne najnižšiu cenu. Produkt je v súčasnosti v predaji za 30,90 EUR.