Samodržiaci utesňovací prúžok Flexa Moby/Evo

Samodržiaci prúžok sa hodí ku každému písaciemu stolu. O značke: Dánska značka Flexa s viac ako 45-ročnou tradíciou svojimi produktmi podporuje... viac informácií »
Samodržiaci utesňovací prúžok Flexa Moby/Evo
Značka: Flexa
13 EUR19 EUR Zľava -31%
Kúpiť v e-shope »
Samodržiaci prúžok sa hodí ku každému písaciemu stolu. O značke: Dánska značka Flexa s viac ako 45-ročnou tradíciou svojimi produktmi podporuje...

Samodržiaci prúžok sa hodí ku každému písaciemu stolu.

O značke:

Dánska značka Flexa s viac ako 45-ročnou tradíciou svojimi produktmi podporuje kreativitu a rozvoj tých najmenších členov rodiny. Kombinuje škandinávsky dizajn s tou najvyššou kvalitou a bezpečnosťou, ktorá je na prvom mieste. Výrobca používa len čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodnej báze sú samozrejmosťou.

Na srdci im ležia všetky potreby detí a produkty prispôsobujú tak, aby s nimi mohli byť čo najdlhšie. Každý produkt je premyslený do posledného detailu ako vizuálne, tak funkčne a nie je teda divu, že bol tento výrobca už štyrikrát ocenený cenou Red Dot Design Award. Tento vynikajúci produkt môžete dostať bez ťažkostí u nás v obľúbenej sekcii detské písacie stoly. Mrknite na iné produkty z tejto obľúbenej rubriky jednoducho online! Naša ponuka je široká, pozrite sa tiež na ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa Flexa. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zľavový produkt Samodržiaci utesňovací prúžok Flexa od top značky Flexa je možné ľahko získať v súčasnosti za najnižšiu cenu. K dispozícii teraz v predaji za 13 EUR.