Samodržiaci hačik na uteráky Wenko Quadro

Ide to aj bez otravného vŕtania ♥ Wenko vymyslelo skvelé riešenie v podobe samodržiacich kúpeľňových poličiek a háčikov. K ich aplikácii... viac informácií »
Samodržiaci hačik na uteráky Wenko Quadro
Značka: Wenko
29 EUR
Kúpiť v e-shope »
Ide to aj bez otravného vŕtania ♥ Wenko vymyslelo skvelé riešenie v podobe samodržiacich kúpeľňových poličiek a háčikov. K ich aplikácii...

Ide to aj bez otravného vŕtania

Wenko vymyslelo skvelé riešenie v podobe samodržiacich kúpeľňových poličiek a háčikov.

K ich aplikácii nepotrebujete žiadne lepidlo, žiadne vŕtanie ani zakázané kúzla. Špeciálna a super silná prísavka totiž všetko sama udrží. Stačí ju len poriadne zatlačiť k hladkému, suchému a čistému povrchu ako je napríklad práve obklad, a je hotovo. Do sekundy tak na nej môžete vešať všetko potrebné.

Celá zostava ide navyše s prísavkou zložiť, takže aj keď sa budete napríklad sťahovať, Wenko pôjde s vami.

“ Kvalitný a veľmi žiadaný kus ide zohnať práve teraz u nás v známej rubrike držiaky na uteráky! Získajte akčné produkty z našej rubriky za mimoriadne nízku cenu! Významná značka Wenko má na sklade kvalitné výrobky Možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký! Máme v ponuke však viac vybraných výrobkov od dodávateľa Wenko. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zľavnený produkt Samodržiaci hačik na uteráky Wenko od značky s dlhou tradíciou Wenko ľahko môžete zaobstarať práve dnes za úžasnú cenu! Výhodná ponuka za skvelú cenu 29 EUR.