Samodržiaci držiak na toaletný papier s krytom Wenko Quadro

Ide to aj bez otravného vŕtania ♥ Wenko vymyslelo skvelé riešenie v podobe samodržiacich kúpeľňových poličiek a háčikov. K ich aplikácii... viac informácií »
Samodržiaci držiak na toaletný papier s krytom Wenko Quadro
Značka: Wenko
23 EUR
Kúpiť v e-shope »
Ide to aj bez otravného vŕtania ♥ Wenko vymyslelo skvelé riešenie v podobe samodržiacich kúpeľňových poličiek a háčikov. K ich aplikácii...

Ide to aj bez otravného vŕtania

Wenko vymyslelo skvelé riešenie v podobe samodržiacich kúpeľňových poličiek a háčikov.

K ich aplikácii nepotrebujete žiadne lepidlo, žiadne vŕtanie ani zakázané kúzla. Špeciálna a super silná prísavka totiž všetko sama udrží. Stačí ju len poriadne zatlačiť k hladkému, suchému a čistému povrchu ako je napríklad práve obklad, a je hotovo. Do sekundy tak na nej môžete vešať všetko potrebné.

Celá zostava ide navyše s prísavkou zložiť, takže aj keď sa budete napríklad sťahovať, Wenko pôjde s vami.

„Žiadaný kus zoženiete taktiež tu a teraz na našich stránkach zaradený v kategórii držiaky na toaletný papier! Pripravili sme pre vás ešte iné kúsky v spomínanej kategórii vo výpredajovej akcii. To však nie je všetko, náš sortiment je široký! Máme však aj v ponuke viac kvalitných produktov značky Wenko. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Žiadaný výrobok Samodržiaci držiak na toaletný od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Wenko máte možnosť dostať aktuálne za primerané peniaze. Práve teraz za cenu 23 EUR.