Samodržiaci držiak na tekuté mydlo Wenko Turbo-Loc, až 40 kg

Nie je vŕtačka váš kamarát? Alebo sa vám len nechce vŕtať do steny a obkladu, pretože sa bojíte, že sa to nezaobíde bez poškodenia? Riešením... viac informácií »
Samodržiaci držiak na tekuté mydlo Wenko Turbo-Loc
Značka: Wenko
16,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nie je vŕtačka váš kamarát? Alebo sa vám len nechce vŕtať do steny a obkladu, pretože sa bojíte, že sa to nezaobíde bez poškodenia? Riešením...

Nie je vŕtačka váš kamarát? Alebo sa vám len nechce vŕtať do steny a obkladu, pretože sa bojíte, že sa to nezaobíde bez poškodenia?

Riešením tejto situácie je Wenko! Značka predstavuje praktické držiaky a háčiky, ktoré sa ľahko aplikujú bez lepidla či vŕtania. Špeciálna super silná prísavka totiž udrží všetko sama! Stačí ju len poriadne zatlačiť k hladkému, suchému a čistému povrchu ako je napríklad práve obklad, a je to!

Celý stojan alebo háčik s prísavkou sa dá navyše ľahko z povrchu odstrániť, takže pri ďalšom sťahovaní pôjde s vami! Prísavka udrží až 40 kg.


Výnimočný kus Samodržiaci držiak na tekuté mydlo Wenko Turbo-Loc, až 40 kg je dostupný okrem iného na našom webe v známej kategórii dávkovače! Pripravili sme ešte ostatné produkty zo spomínanej kategórie za najlepšie ceny. Obľúbená značka Wenko svojim zákazníkom dodáva veľmi kvalitný sortiment. A to je ešte len začiatok!

Často hľadaný produkt Samodržiaci držiak na tekuté mydlo Wenko Turbo-Loc, až 40 od spoločnosti Wenko jednoducho zaobstaráte bezpečne online v zľave. K dispozícii teraz v predaji za 16,99 EUR.