Samodržiaci držiak na kuchynské utierky Wenko Turbo-Loc, až 40 kg

Organizácia je dôležitá a v kuchyni to platí dvojnásobne! Značka Wenko je skutočným majstrom na kuchynské vychytávky, ktoré nielen uľahčujú... viac informácií »
Samodržiaci držiak na kuchynské utierky Wenko Turbo-Loc
Značka: Wenko
25 EUR
Kúpiť v e-shope »
Organizácia je dôležitá a v kuchyni to platí dvojnásobne! Značka Wenko je skutočným majstrom na kuchynské vychytávky, ktoré nielen uľahčujú...

Organizácia je dôležitá a v kuchyni to platí dvojnásobne!

Značka Wenko je skutočným majstrom na kuchynské vychytávky, ktoré nielen uľahčujú život, ale aj dobre vyzerajú.

Navyše kvôli nim nemusíte vŕtať do steny a nepotrebujete žiadne lepidlo. Súčasťou sú totiž silné lepiace vankúšiky, ktoré všetko udržia pevne na svojom mieste. Zároveň sa dajú aj ľahko zložiť, takže o ne neprídete ani pri sťahovaní či rekonštrukcii kúpeľne.

Výnimočný a žiadaný produkt Samodržiaci držiak na kuchynské utierky Wenko Turbo-Loc, môžete získať priamo tu a teraz na našom webe v obľúbenej kategórii držiaky na kuchynské utierky! Vyhľadajte si zľavnené produkty z tejto obľúbenej kategórie vo výpredajovej akcii.

Veľa obľúbený výrobok Samodržiaci držiak na kuchynské utierky Wenko Turbo-Loc, od spoločnosti so skvelým menom Wenko zoženiete v našej internetovej ponuke za neuveriteľne nízku cenu. Práve teraz len za 25 EUR.