Samodržiaca rohová polička Wenko Static-Loc

Príliš sa nekamarátite s vŕtačkou? Alebo len nechcete poničiť obklady? Riešením tejto situácie je Wenko! Ide o praktické držiaky a háčiky, ku... viac informácií »
Samodržiaca rohová polička Wenko Static-Loc
Značka: Wenko
16 EUR
Kúpiť v e-shope »
Príliš sa nekamarátite s vŕtačkou? Alebo len nechcete poničiť obklady? Riešením tejto situácie je Wenko! Ide o praktické držiaky a háčiky, ku...

Príliš sa nekamarátite s vŕtačkou? Alebo len nechcete poničiť obklady? Riešením tejto situácie je Wenko!

Ide o praktické držiaky a háčiky, ku ktorých aplikácii nepotrebujete žiadne lepidlo, žiadne vŕtanie ani zakázané kúzla. Špeciálna a super silná prísavka totiž všetko sama udrží. Stačí ju len poriadne zatlačiť k hladkému, suchému a čistému povrchu, ako je napríklad práve obklad, a je hotovo. Do sekundy tak na ňu môžete zavesiť všetko potrebné.

Celý stojan alebo háčik sa navyše dá aj s prísavkou z povrchu zložiť, takže aj keď sa budete napríklad sťahovať, vešiak pôjde s vami.
Kvalitný a veľmi žiadaný produkt možno nakúpiť bez ťažkostí tu na stránkach v známej kategórii kúpeľňové poličky. Teraz môžete kúpiť ostatné produkty z tejto kateógrie z pohodlia domova! Vedúca značka Wenko môže ponúknuť skvelé výrobky A to ešte nie je všetko.

Veľa žiadaný tovar Samodržiaca rohová polička Wenko od populárnej značky Wenko môžete zohnať tu teraz práve za výborné peniaze. Teraz v akcii 16 EUR.