Sada nástenných detských svietiacich samolepiek Ambiance Stars and Planets Milky Way

Túžite sa vyspať pod žiarivou oblohou plnou hviezd s Mesiacom a ďalšími planétami? Tento sen sa s nástennými samolepkami Ambiance stane... viac informácií »
Sada nástenných detských svietiacich samolepiek Ambiance Stars and Planets Milky Way
Značka: Ambiance
23 EUR
Kúpiť v e-shope »
Túžite sa vyspať pod žiarivou oblohou plnou hviezd s Mesiacom a ďalšími planétami? Tento sen sa s nástennými samolepkami Ambiance stane...

Túžite sa vyspať pod žiarivou oblohou plnou hviezd s Mesiacom a ďalšími planétami? Tento sen sa s nástennými samolepkami Ambiance stane skutočnosťou. Keď večer zhasnete posledný lampičku, rozsvieti sa v plnej kráse.

Skúste samolepku Ambiance, ktorá zatočí s nudnými a holými stenami. Navyše s nimi môže byť veľká zábava.

S citom nakombinované farby aj nápaditý dizajn ale nie je všetko, samolepky sú totiž vyrobené tak, aby ste ich ľahko a rýchlo nalepili na stenu.

Stačí len odlúpiť z podkladu a je to. A v prípade odstránenia sa nemusíte báť poškodenia povrchu, pretože samolepku možno dobre zo steny olúpať.
Veľmi obľúbený tovar možno kúpiť taktiež tu a teraz na našom webe v populárnej sekcii detské samolepky! Zaobstarajte si ešte ostatné kusy z našej sekcie v zľave. Predný výrobca Ambiance pre svojich zákazníkov predáva vynikajúci tovar Veď to vidíte sami.

Často vyhľadávaný tovar Sada nástenných detských svietiacich samolepiek Ambiance Stars and Planets Milky Way od výrobcu s dobrým menom Ambiance nájdete v našej ponuke až neuveriteľne lacno! Aktuálne za 23 EUR.