Sada keramických nožov a škrabky Jean Dubost Ceramic Black

Jeho starý otec bol znalec vo oblasti príboru, jeho otec založil v roku 1920 továreň na jeho výrobu a on sám teraz pokračuje v rodinnej tradícii,... viac informácií »
Sada keramických nožov a škrabky Jean Dubost Ceramic Black
Značka: Jean Dubost
43,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Jeho starý otec bol znalec vo oblasti príboru, jeho otec založil v roku 1920 továreň na jeho výrobu a on sám teraz pokračuje v rodinnej tradícii,...

Jeho starý otec bol znalec vo oblasti príboru, jeho otec založil v roku 1920 továreň na jeho výrobu a on sám teraz pokračuje v rodinnej tradícii, ktorá si zakladá na výrobe vysoko kvalitných nožov a kuchynských doplnkov. Francúz Jean Dubost tak pokračuje v rodinnej firme, vybavil ju najmodernejšími technológiami, a zároveň ponechal ručné spracovanie tam, kde sa podľa neho stroje nevyrovnajú ľudskému remeslu. Jean Dubost a jeho nože a príbory sú vo Francúzsku synonymom precíznosti a štýlového stolovania. Pozvite si tohto odborníka k sebe domov, naučí vás tomu pravému hodovaniu. Tento žiadaný výrobok Sada keramických nožov a škrabky ide získať aktuálne tu na stránkach v populárnej sekcii nože. Mrknite na unikátne kusy v spomínanej rubrike za super peniaze. U zákazníkov obľúbená značka Jean Dubost pre svojich zákazníkov ponúka skvelý tovar. Možno ale hľadáte niečo iné, náš sortiment je široký! Samozrejme, máme v ponuke ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa Jean Dubost. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Obľúbený a akčný tovar Sada keramických nožov a škrabky Jean Dubost Ceramic od známeho výrobcu Jean Dubost zaobstaráte v súčasnosti stále výhodne! Teraz si môžete kúpiť za 43,90 EUR.