Sada drevených hračiek Legler Pirates

Legler je kráľ v kráľovstve hračiek ♥ Všetky kúsky od tejto značky sú drevené, vďaka čomu sú odolnejšie a trvácnejšie, než bývajú hračky... viac informácií »
Sada drevených hračiek Legler Pirates
Značka: Legler
30,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Legler je kráľ v kráľovstve hračiek ♥ Všetky kúsky od tejto značky sú drevené, vďaka čomu sú odolnejšie a trvácnejšie, než bývajú hračky...

Legler je kráľ v kráľovstve hračiek ♥

Všetky kúsky od tejto značky sú drevené, vďaka čomu sú odolnejšie a trvácnejšie, než bývajú hračky plastové. Navyše sú skonštruované tak, aby vaše ratolesti nielen pobavili, ale predovšetkým aby precvičili ich jemnú motoriku a poznávacie schopnosti.

Za pozornosť stojí aj fakt, že sú natreté špeciálnymi farbami, ktoré odolajú aj detským slinám a neuvoľňujú zdraviu nebezpečné látky ♥
Super produkt obstaráte tiež na webe umiestnený v kategórii bábiky. Zaobstarajte si skvelé produkty zo spomínanej kategórie za internetové ceny! Dodávateľ Legler dlhodobo ponúka skvelé výrobky. Máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás tiež ďalšie kúsky od výrobcu Legler. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Výnimočný výrobok Sada drevených hračiek Legler od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Legler možno zohnať momentálne na webe za extra cenu! Aktuálne za 30,90 EUR.