Sada 9 nástenných samolepiek Ambiance Azulejos Vintage Arabesques, 10 × 10 cm

Ste za zmenu u vás doma? Čo tak skúsiť nový obklad na stenu? Nemusíte však investovať do nových kachličiek a ich komplikovaných inštalácií. Sú... viac informácií »
Sada 9 nástenných samolepiek Ambiance Azulejos Vintage Arabesques
Značka: Ambiance
9,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Ste za zmenu u vás doma? Čo tak skúsiť nový obklad na stenu? Nemusíte však investovať do nových kachličiek a ich komplikovaných inštalácií. Sú...

Ste za zmenu u vás doma? Čo tak skúsiť nový obklad na stenu? Nemusíte však investovať do nových kachličiek a ich komplikovaných inštalácií. Sú tu samolepky Ambiance, ktoré vám pomôžu a problém vyriešia.

Ich aplikácia vám zaberie maximálne niekoľko desiatok minút. Môžete si byť istí, že najdlhšie bude trvať vymýšľanie toho, kde tieto krásne vzory umiestníte. Každá „kachlička“ je vyrezaná zvlášť, preto si ich môžete ľubovoľne nakombinovať podľa svojho uváženia. Takže určite u nikoho ďalšieho neuvidíte rovnakú zostavu.

Dobré vedieť: • samolepky Ambiance dobre odolávajú vode, vlhkosti, rozpúšťadlám aj teplote (- 40 až 85 °C, neukladajte ich však priamo na zdroj tepla), zároveň nie sú horľavé, • ideálne najmä do kúpeľne či kuchyne, nalepiť ich môžete aj inam, • vydržia približne 5 rokov, • aplikujte na čistý, suchý a neporézny povrch, • ak by ste si ich umiestnenie rozmysleli, dajú sa odstrániť bez stôp.Kvalitný produkt možno zaobstarať bez problémov tu na stránkach umiestnený v kategórii samolepky. Teraz môžete kúpiť ostatné produkty z tejto známej sekcie z pohodlia domova.

Tento vynikajúci produkt Sada 9 nástenných samolepiek Ambiance Azulejos Vintage Arabesques, 10 × 10 značky Ambiance ľahko nájdete teraz v ponuke vo výhodnej akcii! Teraz v akcii 9,49 EUR.