Sada 8 nástenných samolepiek Dekornik White Happy Rabbits

Jednoduchá manipulácia, vysoká odolnosť a hlavne nádherný vzhľad. Tak týmto sa pýši nástenné samolepky a dekorácie Dekornik, ktoré ozdobia jemné... viac informácií »
Sada 8 nástenných samolepiek Dekornik White Happy Rabbits
Značka: Dekornik
60 EUR70 EUR Zľava -14%
Kúpiť v e-shope »
Jednoduchá manipulácia, vysoká odolnosť a hlavne nádherný vzhľad. Tak týmto sa pýši nástenné samolepky a dekorácie Dekornik, ktoré ozdobia jemné...

Jednoduchá manipulácia, vysoká odolnosť a hlavne nádherný vzhľad. Tak týmto sa pýši nástenné samolepky a dekorácie Dekornik, ktoré ozdobia jemné izbičky princezien aj drsné chlapčenské brlohy.

Veľkosti jednostlivých zajačikov: spiaci králiček má rozmery 32 cm na šírku a 21 cm na výšku, škrabiaci sa na ušku má rozmery 21 cm na šírku a 32 cm na výšku, skákajúci králiček má rozmery 39 cm na šírku a 29 cm na výšku, sediaci králiček má rozmery okolo 35 cm.

Poznámka: nálepku umiestnite na suchú stenu. Ak bola nedávno natretá, počkajte aspoň 30 dní, kým farba úplne vyschne.
Podarený výrobok Sada 8 nástenných samolepiek máte možnosť nájsť bezstarostne tu na stránkach v obľúbenej kategórii detské samolepky! Nájdite si akčné produkty zo spomínanej kategórie za skvelú cenu. To nie je všetko, u nás ponúkame viac! Máme v ponuke však ďalšie kúsky od dodávateľa Dekornik. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Vedúci dodávateľ Dekornik ponúka svojim zákazníkom vysoko kvalitný tovar

Vynikajúci produkt Sada 8 nástenných samolepiek Dekornik White Happy Rabbits od dodávateľa tovaru Dekornik ľahko nájdete v našej ponuke lacno. Lacno za cenu 60 EUR.