Sada 60 dekoratívnych samolepiek na stenu Ambiance Fortunato, 10 x 10 cm

Už dlho túžite po osviežení a zmene vo vašom domove, ale zároveň nemáte silu začať s namáhavým maľovaním? Už ste alergickí na ten kus... viac informácií »
Sada 60 dekoratívnych samolepiek na stenu Ambiance Fortunato
Značka: Ambiance
30,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Už dlho túžite po osviežení a zmene vo vašom domove, ale zároveň nemáte silu začať s namáhavým maľovaním? Už ste alergickí na ten kus...

Už dlho túžite po osviežení a zmene vo vašom domove, ale zároveň nemáte silu začať s namáhavým maľovaním? Už ste alergickí na ten kus špinavej steny v kúpeľni alebo staré dvierka v kuchyni?

Vinylové nálepky od Ambiance sú ideálnym oživením interiéru. Ich aplikácia vám zaberie maximálne niekoľko minút. A to si môžete byť istí, že najdlhšie bude trvať vymýšľania toho, kde tieto krásne vzory umiestnite! Každá „kachlička“ je vyrezaná zvlášť, a preto si ich môžete ľubovoľne nakombinovať podľa svojho uváženia. Takže rozhodne u nikoho iného neuvidíte rovnakú zostavu!

Dobré vedieť: • samolepky Ambiance dobre odolávajú vode, vlhkosti, rozpúšťadlám aj teplote (- 40 až 85 °C, neukladajte ich však priamo na zdroj tepla), zároveň nie sú horľavé, • ideálne najmä do kúpeľne či kuchyne, nalepiť ich môžete aj inam, • vydržia približne 5 rokov, • aplikujte na čistý, suchý a neporézny povrch, • ak by ste si ich umiestnenie rozmysleli, dajú sa odstrániť bez stôp.
Tento veľmi obľúbený kus Sada 60 dekoratívnych samolepiek na stenu Ambiance môžete nájsť práve teraz tu u nás v obľúbenej kategórii samolepky. Máme pre vás výnimočné výrobky z tejto obľúbenej kategórie za skvelú cenu! Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, v ponuke toho máme viac. Preskúmajte u nás taky ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa Ambiance. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zľavový produkt Sada 60 dekoratívnych samolepiek na stenu Ambiance od top značky Ambiance možno zohnať v súčasnosti v bezva akcii! Ponuky už od 30,90 EUR.