Sada 60 dekoratívnych samolepiek na stenu Ambiance Flow, 15 × 15 cm

Tiež milujete farebné dlaždičky? A máte doma obyčajné nudné biele alebo béžové, či už v kuchyni, kúpeľni alebo trebárs na záchode? Nezúfajte,... viac informácií »
Sada 60 dekoratívnych samolepiek na stenu Ambiance Flow
Značka: Ambiance
57,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Tiež milujete farebné dlaždičky? A máte doma obyčajné nudné biele alebo béžové, či už v kuchyni, kúpeľni alebo trebárs na záchode? Nezúfajte,...

Tiež milujete farebné dlaždičky? A máte doma obyčajné nudné biele alebo béžové, či už v kuchyni, kúpeľni alebo trebárs na záchode? Nezúfajte, na pomoc prichádza sada samolepiek od Ambiance, s ktorou hravo vytvoríte orientálny obklad v pokoji a bez zbíjačky!

Krása, ktorá je zároveň praktická!

Dobré vedieť: • samolepky Ambiance dobre odolávajú vode, vlhkosti, rozpúšťadlám aj teplote (- 40 až 85 °C, neukladajte ich však priamo na zdroj tepla), zároveň nie sú horľavé, • ideálne najmä do kúpeľne či kuchyne, nalepiť ich môžete aj inam, • vydržia približne 5 rokov, • aplikujte na čistý, suchý a neporézny povrch, • ak by ste si ich umiestnenie rozmysleli, dajú sa odstrániť bez stôp.
Dizajnový produkt Sada 60 dekoratívnych samolepiek na stenu možno kúpiť tiež tu a teraz na našich stránkach v známej rubrike samolepky! Teraz si môžete kúpiť kvalitné produkty v spomínanej kategórii na pár kliknutí! Populárna značka medzi zákazníkmi Ambiance vyrába veľmi kvalitný sortiment Ponuka platí do vypredania zásob! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, u nás v ponuke nájdete ďalšie kvalitné kúsky značky Ambiance. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento unikátny kus Sada 60 dekoratívnych samolepiek na od značky s dobrým menom Ambiance pohodlne zoženiete práve dnes naozaj výhodne! Na zohnanie práve v akcii za 57,90 EUR.