Sada 6 svetlomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 x 70 cm

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od... viac informácií »
Sada 6 svetlomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle
Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od...

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú po ruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.
Kvalitný a obľúbený produkt ide kúpiť teraz tu na webe v obľúbenej kategórii utierky. Teraz nájdete iné produkty vo spomínanej sekcii za skvelú cenu. Ale to nie je koniec našej ponuky, náš sortiment je široký! Preskúmajte u nás viac kvalitných produktov od výrobcu Tiseco Home Studio. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento vynikajúci produkt Sada 6 svetlomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 x 70 cm značky Tiseco Home Studio pohodlne nakúpite v súčasnosti za rozumné peniaze. Teraz môžete získať za skvelú cenu 14 EUR.