Sada 6 sivo-hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 x 70 cm

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od... viac informácií »
Sada 6 sivo-hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle
11,20 EUR13,99 EUR Zľava -19%
Kúpiť v e-shope »
Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od...

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú po ruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov. Tento veľmi žiadaný tovar Sada 6 sivo-hnedých bavlnených utierok Tiseco Home Studio Waffle, 50 x 70 cm ide kúpiť okrem iného tu na webe umiestnený v rubrike utierky. Máme pre vás parádne produkty z tejto známej sekcie vo výpredajovej akcii! Nebojte, v ponuke toho máme viac, u nás totiž nájdete ďalší kvalitný tovar od dodávateľa Tiseco Home Studio. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Tiseco Home Studio vám môže ponúknuť vynikajúci tovar. Však to vidíte sami!

Kvalitný a veľmi žiadaný kus Sada 6 sivo-hnedých bavlnených utierok s osvedčenou značkou Tiseco Home Studio môžete nájsť v našej aktuálnej ponuke výhodne. Práve teraz za cenu 11,20 EUR.