Sada 6 pohárov Brandani Diamante Goblet, 250 ml

Keď príde na stolovanie a servírovanie, Brandani vie, ako ich povýšiť na umelecké dielo. Spojil tak svoju taliansku vášeň pre estetiku a netradičný... viac informácií »
Sada 6 pohárov Brandani Diamante Goblet
Značka: Brandani
58 EUR
Kúpiť v e-shope »
Keď príde na stolovanie a servírovanie, Brandani vie, ako ich povýšiť na umelecké dielo. Spojil tak svoju taliansku vášeň pre estetiku a netradičný...

Keď príde na stolovanie a servírovanie, Brandani vie, ako ich povýšiť na umelecké dielo. Spojil tak svoju taliansku vášeň pre estetiku a netradičný dizajn a výsledkom je sada 6 brúsených sklenených pohárov, ktoré sa budú hodiť pri každom posedení s návštevou.
Unikátny produkt Sada 6 pohárov Brandani Diamante Goblet, 250 ml je k dispozícii ešte tu na našom webe umiestnený v sekcii poháre a poháriky. Teraz môžete nájsť iné kúsky z tejto kateógrie za výhodné peniaze! Naša ponuka je široká, máme v ponuke ďalšie produkty od dodávateľa Brandani. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Unikátny tovar Sada 6 pohárov Brandani Diamante Goblet, 250 ml od známeho popredného výrobcu Brandani ľahko môžete zaobstarať momentálne na našich stránkach navždy výhodne! V súčasnosti za 58 EUR.