Sada 5 bielych servírovacích misiek z porcelánu na bambusovom podnose Brandani Plait

Varenie môže byť radosť i starosť. Avšak, aby sa z každej kulinárskej prípravy stalo potešenie, potrebujete mať tie správne kuchynské nástroje a... viac informácií »
Sada 5 bielych servírovacích misiek z porcelánu na bambusovom podnose Brandani Plait
Značka: Brandani
32,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Varenie môže byť radosť i starosť. Avšak, aby sa z každej kulinárskej prípravy stalo potešenie, potrebujete mať tie správne kuchynské nástroje a...

Varenie môže byť radosť i starosť. Avšak, aby sa z každej kulinárskej prípravy stalo potešenie, potrebujete mať tie správne kuchynské nástroje a doplnky, ktoré vám ušetria čas i vynaloženú energiu. Keď sú nástroje navyše aj esteticky príjemné, budete sa na každú prípravu večere po celý deň tešiť.

O značke:
Keď príde na stolovanie, servírovanie či varenie, značka Brandan dokáže milo prekvapiť. Vsádza na spojenie tradičných materiálov, ako je kamenina či porcelán s tými modernejšími. Za originálnym dizajnom, ktorý siaha od elegantného vintage štýlu až po modernu, stojí partia šikovných talianskych dizajnérov.
Zľavový produkt Sada 5 bielych servírovacích misiek z porcelánu na dá sa zaobstarať pohodlne na webe umiestnený v rubrike servírovacie misky. Nájdite si unikátne produkty z tejto populárnej kategórie na pár kliknutí.

Akčný produkt Sada 5 bielych servírovacích misiek z porcelánu na bambusovom podnose Brandani od dodávateľa tovaru Brandani môžete pohodlne kúpiť na našich stránkach teraz práve za parádnu cenu! Teraz v akcii 32,90 EUR.