Sada 5 antikoro hrncov s pokrievkami WMF Cromargan® Gourmet Plus

Hrniec je základným kameňom každej kuchyne. Či už zvolíte hrniec na cestoviny, alebo hrniec pre varenie v pare, s WMF nikdy nešliapnete vedľa. Všetky... viac informácií »
Sada 5 antikoro hrncov s pokrievkami WMF Cromargan® Gourmet Plus
Značka: WMF
549 EUR
Kúpiť v e-shope »
Hrniec je základným kameňom každej kuchyne. Či už zvolíte hrniec na cestoviny, alebo hrniec pre varenie v pare, s WMF nikdy nešliapnete vedľa. Všetky...

Hrniec je základným kameňom každej kuchyne. Či už zvolíte hrniec na cestoviny, alebo hrniec pre varenie v pare, s WMF nikdy nešliapnete vedľa. Všetky produkty sa totiž pýšia kvalitným spracovaním a ušľachtilou antikoro oceľou Cromargan® 18/10, ktorá je hygienická, odolná voči korózii, nechytá pachy a má dlhú životnosť.

WMF ako záruka tej najvyššej kvality:
✓ Má dlhoročnú tradíciu viac ako 160 rokov.
✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie tvoria dokonalú symbiózu, pre ktorú WMF tak milujeme.
✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu.
✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov bola aspoň čiastočne vhodná do umývačky riadu.
✓ Ich antikoro hrnce sú slávne po celom svete. Milujú ich svetoznámi kuchári aj amatérski nadšenci. Tento skvelý výrobok Sada 5 antikoro hrncov s pokrievkami WMF Cromargan® Gourmet môžete nakúpiť bezprostredne tu u nás v známej kategórii hrnce. Teraz môžete nájsť skvelé produkty z tejto známej rubriky za výborné peniaze! Nebojte sa, máme toho viac, mrknite tiež na ďalší kvalitný tovar značky WMF. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Vehlasný výrobca WMF dodáva skvelý tovar.

Veľa predávaný produkt Sada 5 antikoro hrncov s pokrievkami od poprednej značky WMF je možné kúpiť práve teraz za neuveriteľne nízku cenu. Stojí práve teraz u nás 549 EUR.