Sada 4 plastelín v metalických odtieňoch Djeco, 560 g

Farebná trblietavá plastelína pre vytvorenie najrôznejších tvarov, zvieratiek i postavičiek. Balenie obsahuje 4 tégliky po 140 g. Vhodné pre deti od... viac informácií »
Sada 4 plastelín v metalických odtieňoch Djeco
Značka: Djeco
14 EUR
Kúpiť v e-shope »
Farebná trblietavá plastelína pre vytvorenie najrôznejších tvarov, zvieratiek i postavičiek. Balenie obsahuje 4 tégliky po 140 g. Vhodné pre deti od...

Farebná trblietavá plastelína pre vytvorenie najrôznejších tvarov, zvieratiek i postavičiek. Balenie obsahuje 4 tégliky po 140 g.

Vhodné pre deti od 18 mesiacov.
Rozmer balenia: 27,5 x 8 x 6,5 cm.
Akčný a v zľave tovar Sada 4 plastelín v metalických odtieňoch Djeco, 560 g možno kúpiť teraz tu u nás v známej kategórii detské hračky. Vyberte si ešte ďalšie kúsky z tejto známej kategórie za outletovú cenu! Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás toho nájdete oveľa viac! U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelých kúskov od dodávateľa Djeco. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca Djeco dlhodobo dodáva skvelé produkty. Nakupujte výhodný u nás.

Tento zľavnený tovar Sada 4 plastelín v metalických odtieňoch Djeco, 560 g od kvalitného výrobcu Djeco je k dispozícii práve teraz v našej ponuke za výpredajovú cenu! Produkt nakúpite teraz u nás za 14 EUR.