Sada 4 kameninových hrnčekov Bloomingville Karine Mugs

Nebaví vás už srkať kakao z toho starého hrnčeka? A obed vám už veľmi nechutí z taniera, ktorý si pamätá aj varenie vašej babičky? Chce to... viac informácií »
Sada 4 kameninových hrnčekov Bloomingville Karine Mugs
Nebaví vás už srkať kakao z toho starého hrnčeka? A obed vám už veľmi nechutí z taniera, ktorý si pamätá aj varenie vašej babičky? Chce to...

Nebaví vás už srkať kakao z toho starého hrnčeka? A obed vám už veľmi nechutí z taniera, ktorý si pamätá aj varenie vašej babičky? Chce to zmenu. Skúste riad značky Bloomingville a vyhláste fádnym kuchynským doplnkom vojnu.

O značke:
Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa svoje nadšenie so svetom. Na trh prichádza s kreatívnym riešením pre každé bývanie vďaka scandi riešeným doplnkom a dekoráciám (a to aj pre tých najmenších). Spolu so svojím mužom, ktorý sa stal CEO Bloomingville, sa snaží udržať hlavnú myšlienku značky aj po všetkých tých rokoch: rozdávať radosť v najmenších maličkostiach. Tento dizajnový tovar Sada 4 kameninových hrnčekov Bloomingville Karine Mugs môžete nakúpiť ešte na webe v kategórii čaj a káva. Získajte ešte ostatné produkty z našej sekcie za výhodnú cenu. Obľúbená značka Bloomingville poskytuje prvotriedny produkty A tu je dôkaz. Možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký! Mrknite tiež na viac kúskov značky Bloomingville. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Unikátny a obľúbený produkt Sada 4 kameninových hrnčekov Bloomingville Karine Mugs od tejto skvelej značky Bloomingville ide zohnať aktuálne v našej ponuke za výpredajovú cenu! Cena už od 38 EUR.