Sada 30 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Azulejos Mariska, 10 × 10 cm

Tiež milujete farebné dlaždičky? A máte doma obyčajné nudné bielej alebo béžovej či už v kuchyni, kúpeľni alebo na záchode? Nezúfajte, na pomoc... viac informácií »
Sada 30 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Azulejos Mariska
Značka: Ambiance
18,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Tiež milujete farebné dlaždičky? A máte doma obyčajné nudné bielej alebo béžovej či už v kuchyni, kúpeľni alebo na záchode? Nezúfajte, na pomoc...

Tiež milujete farebné dlaždičky? A máte doma obyčajné nudné bielej alebo béžovej či už v kuchyni, kúpeľni alebo na záchode? Nezúfajte, na pomoc prichádza sada samolepiek od Ambiance, s ktorou hravo vytvoríte orientálny obklad! Rozmer hárka je 60 x 50 cm.

Dobré vedieť: • samolepky Ambiance dobre odolávajú vode, vlhkosti, rozpúšťadlám aj teplote (- 40 až 85 °C, neukladajte ich však priamo na zdroj tepla), zároveň nie sú horľavé, • ideálne najmä do kúpeľne či kuchyne, nalepiť ich môžete aj inam, • vydržia približne 5 rokov, • aplikujte na čistý, suchý a neporézny povrch, • ak by ste si ich umiestnenie rozmysleli, dajú sa odstrániť bez stôp.
Zľavnený produkt možno kúpiť v pohode tu a teraz na našich stránkach zaradený v kategórii samolepky! Preskúmajte podobné produkty z tejto známej rubriky za rozumné peniaze!

Veľmi žiadaný kus Sada 30 nástenných samolepiek od poprednej spoločnosti Ambiance môžete získať tady teraz naozaj výhodne. Ponuka už od 18,99 EUR.