Sada 30 nástenných samolepiek Ambiance Decal Tiles Azulejos Rosario, 10 × 10 cm

Kachličky sa vám už opozerali, a tak by to chcelo nejakú zmenu? Súprava samolepiek od Ambiance je tým najlepším liekom pre váš interiér. Farby nie... viac informácií »
Sada 30 nástenných samolepiek Ambiance Decal Tiles Azulejos Rosario
Značka: Ambiance
19 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kachličky sa vám už opozerali, a tak by to chcelo nejakú zmenu? Súprava samolepiek od Ambiance je tým najlepším liekom pre váš interiér. Farby nie...

Kachličky sa vám už opozerali, a tak by to chcelo nejakú zmenu?

Súprava samolepiek od Ambiance je tým najlepším liekom pre váš interiér. Farby nie sú žiadna divočina, napriek tomu svojimi vzormi oživia akýkoľvek povrch.

Dobré vedieť: • samolepky Ambiance dobre odolávajú vode, vlhkosti, rozpúšťadlám aj teplote (- 40 až 85 °C, neukladajte ich však priamo na zdroj tepla), zároveň nie sú horľavé, • ideálne najmä do kúpeľne či kuchyne, nalepiť ich môžete aj inam, • vydržia približne 5 rokov, • aplikujte na čistý, suchý a neporézny povrch, • ak by ste si ich umiestnenie rozmysleli, dajú sa odstrániť bez stôp. Tento výnimočný tovar Sada 30 nástenných samolepiek Ambiance Decal Tiles Azulejos Rosario, 10 × 10 cm dostanete tiež u nás v známej kategórii samolepky! Vyberte si iné výrobky v spomínanej kategórii za extra cenu! To však nie je všetko, náš sortiment je široký! Mrknite na ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa Ambiance. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Výrobca Ambiance má v ponuke špičkový tovar.

Vynikajúci produkt Sada 30 nástenných samolepiek Ambiance Decal Tiles Azulejos Rosario, 10 × 10 cm od tejto skvelej značky Ambiance máte možnosť dostať aktuálne na webe za dobrú cenu. Aktuálne stojí u nás 19 EUR.