Sada 3 sivo-bielych protišmykových prehriadok Addis

Už žiadne rozhádzané príbory. Organizér vám zaručí, že sa medzi sebou už nikdy vidličky a nože nepomiešajú. Pomôže udržať v zásuvke aj... viac informácií »
Sada 3 sivo-bielych protišmykových prehriadok Addis
Značka: Addis
20 EUR
Kúpiť v e-shope »
Už žiadne rozhádzané príbory. Organizér vám zaručí, že sa medzi sebou už nikdy vidličky a nože nepomiešajú. Pomôže udržať v zásuvke aj...

Už žiadne rozhádzané príbory. Organizér vám zaručí, že sa medzi sebou už nikdy vidličky a nože nepomiešajú. Pomôže udržať v zásuvke aj čistotu, ľahko ho kedykoľvek môžete vybrať a umyť.

Rozmery priehradiek:
• 40,5 x 17 x 5 cm,
• 24,5 x 17 x 5 cm,
• 17 x 17 x 5 cm

Britská značka Addis je už po veľa desaťročí expertom na upratovanie a svojimi výrobkami vám pomôže doma ľahko udržať poriadok. Zľavový produkt môžete nakúpiť práve teraz tu na stránkach v rubrike kúpeľňové organizéry. Teraz nájdete akčné produkty z tejto obľúbenej sekcie za výborné peniaze! Nebojte, v ponuke toho máme viac, preskúmajte u nás tiež viac produktov značky Addis. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Predná značka Addis dodáva špičkové výrobky Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu.

Veľa obľúbený kus Sada 3 sivo-bielych protišmykových prehriadok od tejto skvelej značky Addis máte možnosť nakúpiť ešte dnes za mimoriadne nízku cenu. Ponuka už od 20 EUR.