Sada 3 odkladacích stolíkov Kare Design Electra

Hľadáte do svojho domova užitočnú odkladaciu plochu, ktorá bude zároveň praktická, a pritom splní aj funkciu jedinečného dizajnového prvku?... viac informácií »
Sada 3 odkladacích stolíkov Kare Design Electra
Značka: Kare Design
749 EUR
Kúpiť v e-shope »
Hľadáte do svojho domova užitočnú odkladaciu plochu, ktorá bude zároveň praktická, a pritom splní aj funkciu jedinečného dizajnového prvku?...

Hľadáte do svojho domova užitočnú odkladaciu plochu, ktorá bude zároveň praktická, a pritom splní aj funkciu jedinečného dizajnového prvku? Siahnite po odkladacích stolíkoch Kare Design. Skvele totiž budú vyzerať ako samostatne, tak aj pekne spolu. Ich subtílny, no napriek tomu výrazný a osobitý dizajn dodá každému interiéru svieži šmrnc aj nadčasový vzhľad.

Rozmery stolíkov:
a) ø 48 cm, výška: 59 cm
b) ø 41 cm, výška: 53,5 cm
c) ø 33 cm, výška: 48 cm

O ZNAČKE

Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí chceli svet nábytku doplniť inovatívnymi a sofistikovanými kúskami s nekonformnou tvárou, ktoré by rozbili všednosť bežných domácností. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981 ohromujú tieto výrobky tisíce obdivovateľov po celom svete.

Nábytok, doplnky a svietidlá Kare Design sú nielen plné fantázie a originality, ale predovšetkým nehynúcej a každodennej inšpirácie, ktorá pretvára interiér na miesto so skutočným srdcom a dušou.
Veľmi obľúbený produkt Sada 3 odkladacích stolíkov Kare Design Electra je k dostaniu jednoducho tu na webe v známej rubrike odkladacie stolíky! Preskúmajte zľavnené produkty z tejto populárnej kategórie za internetové ceny! Významný dodávateľ Kare Design vás obohatí o prvotriedny produkty.

Často vyhľadávaný kus Sada 3 odkladacích stolíkov od známeho výrobcu Kare Design jednoducho môžete získať v našej online ponuke za výpredajovú cenu! Momentálne v akcii za 749 EUR.