Sada 3 drevených pokladničiek Legler Animals

Legler je kráľ v kráľovstve hračiek ♥ Všetky kúsky od tejto značky sú drevené, vďaka čomu sú odolnejšie a trvácnejšie, než bývajú hračky... viac informácií »
Sada 3 drevených pokladničiek Legler Animals
Značka: Legler
26,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Legler je kráľ v kráľovstve hračiek ♥ Všetky kúsky od tejto značky sú drevené, vďaka čomu sú odolnejšie a trvácnejšie, než bývajú hračky...

Legler je kráľ v kráľovstve hračiek ♥

Všetky kúsky od tejto značky sú drevené, vďaka čomu sú odolnejšie a trvácnejšie, než bývajú hračky plastové. Navyše sú skonštruované tak, aby vaše ratolesti nielen pobavili, ale predovšetkým aby precvičili ich jemnú motoriku a poznávacie schopnosti.

Za pozornosť stojí aj fakt, že sú natreté špeciálnymi farbami, ktoré odolajú aj detským slinám a neuvoľňujú zdraviu nebezpečné látky ♥ Kvalitný kus dá sa zaobstarať bez ťažkostí na našom webe zaradený v kategórii . Zaobstarajte si ešte podobné produkty z našej kategórie za mimoriadne nízku cenu! Medzi zákazníkmi obľúbená značka Legler svojim zákazníkom ponúka kvalitný sortiment. Možno hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke viac kvalitného tovaru od dodávateľa Legler. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a lacný tovar Sada 3 drevených pokladničiek od značky so zárukou kvality Legler možno nájsť práve dnes za super peniaze! Výhodne za 26,90 EUR.