Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Flamenco, 10 × 10 cm

Zažívate už vo svojom interiéri nudu a najradšej by ste spravili ráznu zmenu? Nebojte, nemusíte hneď maľovať alebo vyberať nové obklady.... viac informácií »
Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Flamenco
Značka: Ambiance
12 EUR14 EUR Zľava -21%
Kúpiť v e-shope »
Zažívate už vo svojom interiéri nudu a najradšej by ste spravili ráznu zmenu? Nebojte, nemusíte hneď maľovať alebo vyberať nové obklady....

Zažívate už vo svojom interiéri nudu a najradšej by ste spravili ráznu zmenu? Nebojte, nemusíte hneď maľovať alebo vyberať nové obklady. Praktickým a rýchlym riešením pre vás bude sada samolepiek značky Ambiance.

Ich aplikácia vám zaberie maximálne niekoľko desiatok minút. A to si môžete byť istí, že najdlhšie bude trvať vymýšľanie toho, kde tieto krásne vzory umiestnite. Rozmer hárka je 40 x 60 cm.

Dobré vedieť: • samolepky Ambiance dobre odolávajú vode, vlhkosti, rozpúšťadlám aj teplote (- 40 až 85 °C, neukladajte ich však priamo na zdroj tepla), zároveň nie sú horľavé, • ideálne najmä do kúpeľne či kuchyne, nalepiť ich môžete aj inam, • vydržia približne 5 rokov, • aplikujte na čistý, suchý a neporézny povrch, • ak by ste si ich umiestnenie rozmysleli, dajú sa odstrániť bez stôp.
Tento lacný produkt Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Flamenco, 10 × 10 je k dostaniu v pohode tu na našich stránkach v známej sekcii samolepky. Mrknite na kvalitné produkty z tejto známej sekcie v akcii! Nebojte sa, máme toho viac, mrknite na ďalší skvelý tovar značky Ambiance. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený tovar Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Stickers Tiles Flamenco, 10 × 10 cm od značky s dobrým menom Ambiance je možné zaobstarať u nás teraz za mimoriadne nízku cenu! Práve teraz v akcii za 12 EUR.