Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Azulejos Yanga, 10 × 10 cm

Máte pocit, že by si váš interiér už zaslúžil štipku nejakého korenia? Ale v žiadnom prípade sa vám nechce všetko pripravovať na maľovanie a... viac informácií »
Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Azulejos Yanga
Značka: Ambiance
15 EUR
Kúpiť v e-shope »
Máte pocit, že by si váš interiér už zaslúžil štipku nejakého korenia? Ale v žiadnom prípade sa vám nechce všetko pripravovať na maľovanie a...

Máte pocit, že by si váš interiér už zaslúžil štipku nejakého korenia? Ale v žiadnom prípade sa vám nechce všetko pripravovať na maľovanie a potom sa z tej akcie ešte týždeň spamätávať? Rozmer hárka je 40 x 60 cm.

Dobré vedieť: • samolepky Ambiance dobre odolávajú vode, vlhkosti, rozpúšťadlám aj teplote (- 40 až 85 °C, neukladajte ich však priamo na zdroj tepla), zároveň nie sú horľavé, • ideálne najmä do kúpeľne či kuchyne, nalepiť ich môžete aj inam, • vydržia približne 5 rokov, • aplikujte na čistý, suchý a neporézny povrch, • ak by ste si ich umiestnenie rozmysleli, dajú sa odstrániť bez stôp. Veľmi obľúbený tovar Sada 24 nástenných samolepiek nájdete práve teraz tu a teraz na našom webe v známej kategórii samolepky. Teraz nájdete unikátne produkty z tejto populárnej kategórie za rozumné peniaze!

Zľavový produkt Sada 24 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Cement Tiles Azulejos Yanga, 10 × 10 cm od známeho popredného výrobcu Ambiance máte možnosť dostať aktuálne skutočne výhodne. Práve teraz za 15 EUR.