Sada 24 dekoratívnych samolepiek na stenu Ambiance Underwater Garden, 10 × 10 cm

Tiež milujete farebné dlaždičky? A máte doma obyčajné nudné biele alebo béžové, či už v kuchyni, kúpeľni alebo trebárs na záchode? Nezúfajte,... viac informácií »
Sada 24 dekoratívnych samolepiek na stenu Ambiance Underwater Garden
Značka: Ambiance
15 EUR
Kúpiť v e-shope »
Tiež milujete farebné dlaždičky? A máte doma obyčajné nudné biele alebo béžové, či už v kuchyni, kúpeľni alebo trebárs na záchode? Nezúfajte,...

Tiež milujete farebné dlaždičky? A máte doma obyčajné nudné biele alebo béžové, či už v kuchyni, kúpeľni alebo trebárs na záchode? Nezúfajte, na pomoc prichádza sada samolepiek od Ambiance, s ktorou hravo vytvoríte orientálny obklad v pokoji a bez zbíjačky!

Krása, ktorá je zároveň praktická!

Dobré vedieť: • samolepky Ambiance dobre odolávajú vode, vlhkosti, rozpúšťadlám aj teplote (- 40 až 85 °C, neukladajte ich však priamo na zdroj tepla), zároveň nie sú horľavé, • ideálne najmä do kúpeľne či kuchyne, nalepiť ich môžete aj inam, • vydržia približne 5 rokov, • aplikujte na čistý, suchý a neporézny povrch, • ak by ste si ich umiestnenie rozmysleli, dajú sa odstrániť bez stôp.
Najpredávanejší produkt Sada 24 dekoratívnych samolepiek na stenu Ambiance Underwater Garden, môžete zaobstarať bez ťažkostí tu na stránkach v populárnej sekcii samolepky! Teraz môžete nájsť akčné produkty v spomínanej sekcii za rozumné peniaze.

Tento výnimočný produkt Sada 24 dekoratívnych samolepiek od spoločnosti Ambiance možno získať aktuálne v našej ponuke za výpredajovú cenu. Stojí teraz u nás 15 EUR.