Sada 2 Pohlcovač pachov Wenko Indicator, 2x 120 g

Úžasná pomôcka nielen do auta. Nabíjací pohlcovač pachov od Wenko vás zbaví zápachu napríklad od cigariet alebo potravín. Navyše je nabíjacia,... viac informácií »
Sada 2 Pohlcovač pachov Wenko Indicator
Značka: Wenko
12,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Úžasná pomôcka nielen do auta. Nabíjací pohlcovač pachov od Wenko vás zbaví zápachu napríklad od cigariet alebo potravín. Navyše je nabíjacia,...

Úžasná pomôcka nielen do auta.

Nabíjací pohlcovač pachov od Wenko vás zbaví zápachu napríklad od cigariet alebo potravín. Navyše je nabíjacia, takže vydrží o dosť dlhšie ako bežné pohlcovače.

Je skladný aj elegantné a jeho využitie je naozaj všestranné.

Poznámka: možno použiť znovu po sušení v mikrovlnnej rúre alebo na radiátore.

Značka Wenko patrí medzi odborníkmi na neporiadok a vie ho so svojimi produktmi zrovnať do laty. Na svoje si prídu ako obyvatelia malých bytov, tak veľkých domov, početnej rodiny i jednotlivci. Kvalitný a lacný produkt Sada 2 Pohlcovač pachov Wenko Indicator, 2x 120 je dostupný pohodlne na webe zaradený v rubrike odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu! Teraz môžete kúpiť obľúbené kúsky z tejto známej kategórie v zľave! Dodávateľ Wenko vás obohatí o prvotriedny tovar. Ponuka platí do vypredania zásob.

Tento dizajnový produkt Sada 2 Pohlcovač pachov Wenko Indicator, 2x 120 od našej známej značky Wenko nájdete aktuálne v našej ponuke za priaznivú cenu. Ponuky už od 12,99 EUR.