Sada 2 dvojstenných hrnčekov Vialli Design Bobby, 400 ml

Poháre od Vialli Design si zaslúžia vašu pozornosť ♥ Keď vám studený dážď alebo dokonca sneh vlezie pod kožu, spomeňte si, že na vás na stole... viac informácií »
Sada 2 dvojstenných hrnčekov Vialli Design Bobby
Značka: Vialli Design
24,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Poháre od Vialli Design si zaslúžia vašu pozornosť ♥ Keď vám studený dážď alebo dokonca sneh vlezie pod kožu, spomeňte si, že na vás na stole...

Poháre od Vialli Design si zaslúžia vašu pozornosť ♥ Keď vám studený dážď alebo dokonca sneh vlezie pod kožu, spomeňte si, že na vás na stole čakajú poháre plné dobrého nápoja.

Dvojitá vrstva skla slúži ako izolačná vrstva, a tak aj keď ste si urobili nápoj už pred nejakou tou dobou, bude stále príjemne teplý. A to isté platí aj o studených nápojoch, ktoré vydržia zase dlhšie chladné.
Veľa predávaný výrobok môžete nájsť práve u nás umiestnený v rubrike čaj a káva. Teraz získate ešte ostatné produkty zo spomínanej sekcie za výhodné peniaze.

Najpredávanejší kus Sada 2 dvojstenných hrnčekov Vialli od dodávateľa s dlhou históriou Vialli Design ľahko nájdete v súčasnosti skutočne lacno. V súčasnosti za cenu 24,90 EUR.