Sada 2 béžových úložných boxov pod posteľ s vakuovým obalom Compactor XXL Life Underbed Bags

Pre milovníkov poriadku tu máme perfektných pomocníkov. Praktické a kvalitné úložné organizéry na oblečenie, ktoré ochránia vaše... viac informácií »
Sada 2 béžových úložných boxov pod posteľ s vakuovým obalom Compactor XXL Life Underbed Bags
Značka: Compactor
58 EUR
Kúpiť v e-shope »
Pre milovníkov poriadku tu máme perfektných pomocníkov. Praktické a kvalitné úložné organizéry na oblečenie, ktoré ochránia vaše...

Pre milovníkov poriadku tu máme perfektných pomocníkov. Praktické a kvalitné úložné organizéry na oblečenie, ktoré ochránia vaše najobľúbenejšie kúsky. Úložný box od značky Compactor vsádza na svoj jednoduchý, ale moderný vzhľad so vzormi s krásnou potlačou.

Balenie obsahuje dva boxy s rozmermi 50 x 65 x 27 cm a 50 x 65 x 15,5 cm a vákuový obal s rozmermi 90 x 75/47 x 50 cm. Objem menšieho boxu je 145 litrov a väčšieho 210 litrov.

Oba boxy majú vákuové vrece vnútri. Rozmer menšieho boxu je 50 x 65 x 15,5 cm a väčšieho 50 x 65 x 27 cm.


Unikátny a žiadaný výrobok Sada 2 béžových úložných boxov je dostupný aktuálne tu na našich stránkach umiestnený v rubrike úložné boxy na oblečenie! Teraz si môžete kúpiť zľavnené produkty zo spomínanej kategórie za výhodné peniaze! Máme toho viac, mrknite na viac skvelého tovaru od dodávateľa Compactor. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento veľmi žiadaný produkt Sada 2 béžových úložných boxov pod posteľ s vakuovým obalom Compactor XXL Life Underbed Bags od výrobcu so skvelou povesťou Compactor je k dostaniu dnes za výpredajovú cenu! V súčasnosti za cenu 58 EUR.