Sada 2 antracitovosivých uterákov zo 100% bavlny Bonami Selection, 50 × 90 cm

Tento veľmi žiadaný produkt Sada 2 antracitovosivých uterákov zo 100% od známeho popredného výrobcu Bonami Selection jednoducho získate práve teraz v našej ponuke za najnižšiu cenu. Teraz za 15,49 EUR. EAN: 784089622451
Sada 2 antracitovosivých uterákov zo 100% bavlny Bonami Selection
15,49 EURDostupnosť: SKLADOM
Kúpiť v e-shope »

Popis produktu

Zoznámte sa s historicky prvým produktom Bonami Selection. Chceme pre vás len to najlepšie, a tak prichádzame s kolekciou vlastných uterákov, s ktorými si môžete dopriať relaxáciu a odpočinok, aký si zaslúžite ♥
Zamilujte sa , rovnako ako my, do mäkučkých osušiek z tej najjemnejšej bavlny.

Bavlnené uteráky sú osvedčenou stálicou už od čias našich babičiek. Jemné uteráky a osušky Bonami Selection sú vyrobené z kvalitnej čistej bavlnenej priadze s gramážou 500 gr/m². Práve tá im dodáva savosť a jemnosť, ktoré si udržia aj pri opakovanom praní.

Dlhšie vlákna uterákov sú mimoriadne príjemné na dotyk, sú pevnejšie a môžu sa pochváliť dlhšou životnosťou.

Sada obsahuje 2 uteráky.

Ako sa správne starať o uteráky a osušky, aby vydržali čo najdlhšie?
• Prvé pranie
Pred prvým použitím uterák aspoň raz vyperte na 40 °C. Odporúčame používať skôr prací gél ako klasický prášok. Lepšie sa rozpustí a jeho zvyšky nezostanú medzi vláknami uteráka.

• Správne dávkovanie pracieho prášku/gélu
Menej je niekedy viac platí aj pri dávkovaní pracieho prostriedku. Jeho nadmerné množstvo by uteráku akurát uškodilo. Ak sa prostriedok správne nevyperie, uterák postupne stvrdne a tým stratí aj svoju hebkosť a savosť.

• Sušenie v sušičke
Sušenie odporúčame na jemný program. Uteráky sú potom krásne hebké a zároveň dostatočne chránené pred poškodením. Naopak sušeniu na radiátore by ste sa mali vyhnúť.

• Aviváž
Aviváž možno prenádherne vonia, ale pri jej použití sa vlákna ničia. Uteráky postupne strácajú svoju mäkkosť aj savosť a preto jej použitie neodporúčame. Obľúbený a akčný tovar možno zohnať bezstarostne u nás v populárnej rubrike uteráky. Teraz kúpite podobné výrobky vo spomínanej sekcii za outletovú cenu! Náš sortiment je ale široký, samozrejme, máme v ponuke ďalšie produkty od výrobcu Bonami Selection. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbená značka zákazníkov Bonami Selection má skvelé produkty. Presvedčte sa!