Sada 15 dekorativních samolepiek na stěnu Ambiance La Plata

Už dlho túžite po osviežení a zmene vo vašom domove, ale zároveň nemáte silu začať s namáhavým maľovaním? Už ste alergický na ten kus... viac informácií »
Sada 15 dekorativních samolepiek na stěnu Ambiance La Plata
Už dlho túžite po osviežení a zmene vo vašom domove, ale zároveň nemáte silu začať s namáhavým maľovaním? Už ste alergický na ten kus...

Už dlho túžite po osviežení a zmene vo vašom domove, ale zároveň nemáte silu začať s namáhavým maľovaním? Už ste alergický na ten kus zanesenej steny v kúpeľni alebo staré dvierka v kuchyni?

Vinylové nálepky od Ambiance sú ideálnym riešením. Ich aplikácia vám zaberie maximálne niekoľko desiatok minút. A to si môžete byť istí, že najdlhšie bude trvať vymýšľanie toho, kde tieto krásne vzory umiestnite! Každá „Kachlička“ je vyrezaná zvlášť, a preto si ich môžete ľubovoľne nakombinovať podľa svojho uváženia. Takže rozhodne u nikoho ďalšieho neuvidíte rovnakú zostavu!

Dobré vedieť: • samolepky Ambiance dobre odolávajú vode, vlhkosti, rozpúšťadlám aj teplote (- 40 až 85 °C, neukladajte ich však priamo na zdroj tepla), zároveň nie sú horľavé, • ideálne najmä do kúpeľne či kuchyne, nalepiť ich môžete aj inam, • vydržia približne 5 rokov, • aplikujte na čistý, suchý a neporézny povrch, • ak by ste si ich umiestnenie rozmysleli, dajú sa odstrániť bez stôp.
Exkluzívny tovar Sada 15 dekorativních samolepiek na stěnu Ambiance La Plata môžete dostať teraz tu a teraz na našich stránkach v populárnej kateogrii samolepky! Máme pre vás ešte podobné kúsky v spomínanej rubrike ľahko online. Obľúbená značka zákazníkov Ambiance vám môže ponúknuť top sortiment A to ešte nie je všetko! Možno hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac! U nás nájdete ďalší skvelý tovar od značky Ambiance. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento obľúbený produkt Sada 15 dekorativních samolepiek na stěnu Ambiance La Plata od populárneho výrobcu Ambiance jednoducho nájdete v našej aktuálnej ponuke za akčnú cenu. V akcii od 13 EUR.