Sada 10 samolepiek na podlahu Ambiance Fabiano

Chcelo by to vzpruhu do vášho domova? Skúste túto samolepku, ktorá vypráši nudným a holým stenám kožuch! Naviac je vyrobená tak, aby ste ju ľahko... viac informácií »
Sada 10 samolepiek na podlahu Ambiance Fabiano
Značka: Ambiance
25 EUR
Kúpiť v e-shope »
Chcelo by to vzpruhu do vášho domova? Skúste túto samolepku, ktorá vypráši nudným a holým stenám kožuch! Naviac je vyrobená tak, aby ste ju ľahko...

Chcelo by to vzpruhu do vášho domova? Skúste túto samolepku, ktorá vypráši nudným a holým stenám kožuch! Naviac je vyrobená tak, aby ste ju ľahko a rýchlo nalepili na stenu. Stačí len odlepiť z podkladu a aplikovať. V prípade odstránenia sa nemusíte báť poškodenia povrchu.

Dobré vedieť:
– Nálepka sa skladá z vrstvy vinylu (0,1 mm) a laminátu (0,1 mm), takže bez problémov zvládne vodu, čistiace prostriedky a častejšiu námahu.
– Odoláva aj teplotám od -40 do 85 °C. Nie je však vhodný na priame napojenie na zdroj tepla, a preto nie je vhodný do miestností s podlahovým vykurovaním.
– Pri bežnom používaní vydrží približne 3 roky.
– Naneste na suchý, čistý a hladký povrch. Nálepka priľne, aj keď zakryje škáry podlahy. Pri lepení sa dá pohodlne premiestniť.
– Nálepka nezanecháva na podlahe žiadne zvyšky, ak sa odstráni do jedného mesiaca od aplikácie. Potom sa môžu objaviť stopy lepidla, ktoré sa však dajú ľahko odstrániť odstraňovačom lesku alebo horúcou vodou.
Tento neodolateľný kus Sada 10 samolepiek na podlahu Ambiance Fabiano ide kúpiť pohodlne na stránkach v rubrike samolepky. Teraz si môžete kúpiť ostatné výrobky v spomínanej kategórii za skvelú cenu. Vehlasný dodávateľ Ambiance pre svojich zákazníkov poskytuje kvalitný sortiment Presvedčte sa. Nebojte, máme toho viac, máme v ponuke tiež ďalšie kvalitné kúsky od výrobcu Ambiance. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zaujímavý tovar Sada 10 samolepiek na podlahu Ambiance od známej značky Ambiance získajte aktuálne v bezva akcii. Akčná cena už od 25 EUR.