Ružový zápisník v pevnej väzbe Moleskine Daisy, 192 strán

Používali ho takí velikáni ako Ernest Hemingway alebo Vincent Van Gogh a dnes môžete byť jeho hrdým majiteľom aj vy. Moleskine je ikona medzi... viac informácií »
Ružový zápisník v pevnej väzbe Moleskine Daisy
Značka: Moleskine
10 EUR
Kúpiť v e-shope »
Používali ho takí velikáni ako Ernest Hemingway alebo Vincent Van Gogh a dnes môžete byť jeho hrdým majiteľom aj vy. Moleskine je ikona medzi...

Používali ho takí velikáni ako Ernest Hemingway alebo Vincent Van Gogh a dnes môžete byť jeho hrdým majiteľom aj vy. Moleskine je ikona medzi zápisníkmi. Vyniká nielen štýlovým dizajnom ale aj precíznym prevedením. Použitý papier neobsahuje kyseliny, ktoré časom spôsobujú jeho rozpad, a vy tak máte mať istotu, že si vaše poznámky a myšlienky budete môcť prečítať aj o niekoľko rokov.
Úplne jedinečný kus možno zohnať priamo na našom webe v populárnej kateogrii zápisníky! Teraz získate ďalšie produkty z tejto sekcie v bezva akcii. Táto značka Moleskine poskytuje pre svojich zákazníkov top výrobky.

Nový kus Ružový zápisník v pevnej väzbe Moleskine Daisy, od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Moleskine ľahko môžete zaobstarať aktuálne v našej ponuke za skvelú cenu. Teraz za 10 EUR.