Ružový zamatový puf WOOOD Sara, ⌀ 46 cm

Snívate o modernej obývacej izbe? Značka WOOOD presne vie, čo je v takomto priestore potreba. Napríklad taký puf musí byť krásny na pohľad, ale... viac informácií »
Ružový zamatový puf WOOOD Sara
Značka: WOOOD
116 EUR
Kúpiť v e-shope »
Snívate o modernej obývacej izbe? Značka WOOOD presne vie, čo je v takomto priestore potreba. Napríklad taký puf musí byť krásny na pohľad, ale...

Snívate o modernej obývacej izbe?

Značka WOOOD presne vie, čo je v takomto priestore potreba. Napríklad taký puf musí byť krásny na pohľad, ale nesmie sa zabudnúť ani na kvalitné prevedenie.

Ak sa rozhodnete tento nábytok umiestniť na tvrdú podlahu, odporúčame vypodloženie nôžok samolepiacimi chráničmi, ktoré ju ochráni pred prípadným poškodením. Unikátny kus máte možnosť nájsť bezstarostne tu a teraz na našich stránkach v rubrike taburety! Teraz môžete nájsť ešte ďalšie kúsky z tejto obľúbenej sekcie v akcii. Vehlasná značka WOOOD môže ponúkať špičkový tovar

Veľa predávaný produkt Ružový zamatový puf WOOOD Sara, ⌀ 46 cm originál od značky WOOOD pohodlne zoženiete práve dnes za rozumné peniaze. Výhodne za super cenu 116 EUR.