Ružový skladací dáždnik Pantone

Nerezignujte na eleganciu, ak je vonku sychravo. Skladací dáždnik s priemerom 100 cm vás spoľahlivo skryje pred dažďovými kvapkami a bude praktickým... viac informácií »
Ružový skladací dáždnik Pantone
Značka: Pantone
40 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nerezignujte na eleganciu, ak je vonku sychravo. Skladací dáždnik s priemerom 100 cm vás spoľahlivo skryje pred dažďovými kvapkami a bude praktickým...

Nerezignujte na eleganciu, ak je vonku sychravo. Skladací dáždnik s priemerom 100 cm vás spoľahlivo skryje pred dažďovými kvapkami a bude praktickým módnym doplnkom, ktorý možno ladiť ku všetkému. Poznámka: rozmery puzdra sú 22 x 6,5 x 7 cm. Unikátny a obľúbený produkt je k dispozícii okrem iného na našom webe zaradený v rubrike dáždniky. Mrknite na nové produkty z tejto obľúbenej kategórie za výborné peniaze! U nás ponúkame viac, mrknite na ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa Pantone. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Výrobca Pantone dodáva svojim zákazníkom prvotriedne výrobky.

Tento kvalitný a žiadaný tovar Ružový skladací dáždnik Pantone od spoločnosti so zárukou kvality Pantone ľahko zoženiete v súčasnosti za priaznivú cenu. Produkt momentálne predávame za 40 EUR.