Ružový koberec Asiatic Carpets Carlton, 160 x 230 cm

Vysokopraktický a zároveň vyrobený šetrne k životnému prostrediu. Tak by sa dal charakterizovať tento moderný koberec z kolekcie Carlton. Skladá sa... viac informácií »
Ružový koberec Asiatic Carpets Carlton
Vysokopraktický a zároveň vyrobený šetrne k životnému prostrediu. Tak by sa dal charakterizovať tento moderný koberec z kolekcie Carlton. Skladá sa...

Vysokopraktický a zároveň vyrobený šetrne k životnému prostrediu. Tak by sa dal charakterizovať tento moderný koberec z kolekcie Carlton. Skladá sa zo 100 % recyklovaných PET priadzí, ktoré boli zvolené najmä pre svoju trvanlivosť a odolnosť proti opotrebovaniu. Aj vďaka nim sa tento koberec hodí nielen do obývacej izby, ale aj na záhradu. Keďže bol tento koberec utkaný výhradne ručne, doma budete mať skutočný unikát.
Kvalitný a obľúbený produkt Ružový koberec Asiatic Carpets Carlton, 160 x zoženiete ešte tu u nás v známej sekcii vonkajšie koberce! Vyhľadajte si výnimočné produkty z tejto obľúbenej rubriky za najlepšie ceny.

Tento dizajnový produkt Ružový koberec Asiatic Carpets Carlton, 160 x 230 od známej značky Asiatic Carpets pohodlne zaobstaráte zde teraz za outletovú cenu! Práve teraz len za 471 EUR.