Ružový bavlnený pletený mantinel T-TOMI, dĺžka 360 cm

Zabezpečte svojmu dieťaťu pokojný a bezpečný spánok s praktickým pleteným mantinelom T-TOMI. Možno ho vložiť okolo vnútornej strany postieľky,... viac informácií »
Ružový bavlnený pletený mantinel T-TOMI
Značka: T-TOMI
89,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Zabezpečte svojmu dieťaťu pokojný a bezpečný spánok s praktickým pleteným mantinelom T-TOMI. Možno ho vložiť okolo vnútornej strany postieľky,...

Zabezpečte svojmu dieťaťu pokojný a bezpečný spánok s praktickým pleteným mantinelom T-TOMI. Možno ho vložiť okolo vnútornej strany postieľky, aby sa zabránilo kontaktu s tvrdým povrchom.

Poťah je vyrobený z mäkkej a jemnej bavlny. Výplň je vyrobená z antistatického a antibakteriálneho dutého vlákna. Vďaka tomu je ideálna už od narodenia. Veľa žiadaný tovar Ružový bavlnený pletený mantinel T-TOMI, dĺžka 360 cm máte možnosť získať bez problémov tu na našich stránkach umiestnený v kategórii detský textil! Teraz môžete získať obľúbené produkty z našej sekcie za akčnú cenu! Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Preskúmajte u nás tiež ďalší preverený tovar značky T-TOMI. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vedúci výrobca T-TOMI dlhodobo poskytuje skvelý sortiment. Veď to vidíte sami!

Tento výnimočný tovar Ružový bavlnený pletený mantinel T-TOMI, dĺžka 360 od nášho známeho výrobcu T-TOMI zaobstaráte u nás teraz vo výpredajové akciu! V akcii za 89,90 EUR.