Ružovočervená rozkladacia pohovka Daniel Hechter Home Alchimia

Nestarnúca elegancia aj praktickosť. Tak by sa dala vystihnúť trojmiestna rozkladacia pohovka z kolekcie Memphis od značky Daniel Hechter Home. Možno ju... viac informácií »
Ružovočervená rozkladacia pohovka Daniel Hechter Home Alchimia
906 EUR1 066 EUR Zľava -15%
Kúpiť v e-shope »
Nestarnúca elegancia aj praktickosť. Tak by sa dala vystihnúť trojmiestna rozkladacia pohovka z kolekcie Memphis od značky Daniel Hechter Home. Možno ju...

Nestarnúca elegancia aj praktickosť. Tak by sa dala vystihnúť trojmiestna rozkladacia pohovka z kolekcie Memphis od značky Daniel Hechter Home. Možno ju totiž rozložiť na pohodlné lôžko pre dvoch.

Sedák má navyše odnímateľný poťah a prípadné nečistoty ľahko odstránite v práčke.

Svojím dizajnom sa riadi poslednými trendmi. Hlavnou estetickou vzpruhou sú masívne nohy z bukového dreva s detailmi v zlatej farbe.

Ponúka aj dostatok pohodlia. Vďaka svojej ergonómii sa hodí pre ľudí s citlivými chrbtom. Výplň má z kvalitnej mäkkej peny s vysokou hustotou, ktorá je podporená zvlnenými pružinami.

O značce Daniel Hechter Home:
Daniel Hechter je nadaný francouzský návrhář, který se do světa módy naplno ponořil již v roce 1962. Tvoří v Paříži, jejíž kouzlo se v jeho tvorbě nezaměnitelně odráží. Křesla, pohovky i pufy jsou ódou na nedbalou eleganci a něžnost. Kromě stylu nábytek jeho značky nabízí i neodolatelné pohodlí, což tvoří ideální kombinaci pro váš domov.
Akčný a v zľave tovar môžete zaobstarať bez ťažkostí tu na stránkach v kategórii pohovky a gauče! Vyberte si kvalitné kusy z tejto obľúbenej sekcie za najlepšie ceny! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme aj v ponuke viac produktov od značky Daniel Hechter Home. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

V zľave kus Ružovočervená rozkladacia pohovka Daniel Hechter Home Alchimia pochádzajúce od značky Daniel Hechter Home máte možnosť nájsť na našich stránkach teraz práve naozaj výhodne! Teraz v akcii 906 EUR.