Ružovo-sivý koberec Universal Retudo Naia, 140 × 200 cm

Koberce Universal vás budú baviť! Tieto kúsky sa razom stanú dominantou vášho bývania. Nielenže ochránia nohy pred zimou, ale dajú celej miestnosti... viac informácií »
Ružovo-sivý koberec Universal Retudo Naia
Značka: Universal
116 EUR
Kúpiť v e-shope »
Koberce Universal vás budú baviť! Tieto kúsky sa razom stanú dominantou vášho bývania. Nielenže ochránia nohy pred zimou, ale dajú celej miestnosti...

Koberce Universal vás budú baviť! Tieto kúsky sa razom stanú dominantou vášho bývania. Nielenže ochránia nohy pred zimou, ale dajú celej miestnosti novú tvár.

Navyše sú vlákna tohto koberca ošetrené špeciálnou technológiou heatset. Je to tepelná úprava, ktorá zaisťuje zhrubnutie vlákien a ich zvýšenú odolnosť a predĺženú životnosť. Tento výnimočný tovar Ružovo-sivý koberec Universal Retudo Naia, nájdete okrem iného tu na našom webe v populárnej sekcii koberce. Teraz môžete nájsť parádne produkty z tejto známej sekcie za rozumné peniaze!

Tento najpredávanejší produkt Ružovo-sivý koberec Universal Retudo od dodávateľa tovaru Universal ide získať aktuálne na našej webovej stránke za úžasnú cenu. V akcii od 116 EUR.