Ružovo-sivý koberec Flair Rugs Nuru, 120 × 170 cm

Sú vám blízke elegantné geometrické vzory? To vás koberce z kolekcie Nuru od značky Flair Rugs potešia. Tento umelecký kúsok vám bude doslova... viac informácií »
Ružovo-sivý koberec Flair Rugs Nuru
Značka: Flair Rugs
83 EUR
Kúpiť v e-shope »
Sú vám blízke elegantné geometrické vzory? To vás koberce z kolekcie Nuru od značky Flair Rugs potešia. Tento umelecký kúsok vám bude doslova...

Sú vám blízke elegantné geometrické vzory? To vás koberce z kolekcie Nuru od značky Flair Rugs potešia. Tento umelecký kúsok vám bude doslova ležať pri nohách. A to počkajte, keď sa po ňom prejdete. Uvidíte, že spojenie dizajnu a príjemného materiálu nie je v tomto prípade vôbec mimo realitu.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického, hrá úlohu aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré zdieľate s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upratuje (to sa týka i prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym posedáváním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou-zadnou predíde.
Tento zľavnený produkt Ružovo-sivý koberec Flair Rugs Nuru, ide kúpiť v pohode tu na webe v obľúbenej kategórii koberce! Teraz kúpite zľavnené výrobky z tejto kateógrie za výhodnú cenu! Významná značka Flair Rugs svojim zákazníkom dodáva prvotriedny sortiment. Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás vám ponúkneme viac. Máme v ponuke viac kúskov od dodávateľa Flair Rugs. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Vysokokvalitný produkt Ružovo-sivý koberec Flair Rugs Nuru, 120 × 170 cm od výrobcu so skvelou povesťou Flair Rugs jednoducho získate v našej ponuke skutočne výhodne! Výhodne za cenu 83 EUR.