Ružové kreslo Teulat Sadira

V pohodlnom kresielku si môžete poleňošiť, prečítať knižku alebo doň usadiť návštevu. Tento prekrásny kúsok svojím prevedením uspokojí... viac informácií »
Ružové kreslo Teulat Sadira
Značka: Teulat
699 EUR
Kúpiť v e-shope »
V pohodlnom kresielku si môžete poleňošiť, prečítať knižku alebo doň usadiť návštevu. Tento prekrásny kúsok svojím prevedením uspokojí...

V pohodlnom kresielku si môžete poleňošiť, prečítať knižku alebo doň usadiť návštevu. Tento prekrásny kúsok svojím prevedením uspokojí estetické cítenie najnáročnejších fajnšmekrov a do interiéru prinesie čerstvý závan najmodernejších trendov.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti. Tento vynikajúci produkt máte možnosť nakúpiť práve tu na našich stránkach v známej rubrike kreslá! Zaobstarajte si úplne nové produkty zo spomínanej rubriky ľahko online! Naša ponuka je široká, pozrite sa tiež na viac kvalitných výrobkov značky Teulat. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbený dodávateľ Teulat vám môže ponúknuť vynikajúce produkty Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme!

Kvalitný a žiadaný produkt Ružové kreslo Teulat Sadira s osvedčenou značkou Teulat ľahko zoženiete aktuálne na našej webovej stránke za primerané peniaze! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 699 EUR.