Ružové kreslo Max Winzer Fiona

Kreslá z kolekcie Fiona skvele poslúžia ako kresielka v obývacej izbe aj ako pohodlné posedenie pri knižnici. Vysoká hodnota Martindale zaručí... viac informácií »
Ružové kreslo Max Winzer Fiona
Kreslá z kolekcie Fiona skvele poslúžia ako kresielka v obývacej izbe aj ako pohodlné posedenie pri knižnici. Vysoká hodnota Martindale zaručí...

Kreslá z kolekcie Fiona skvele poslúžia ako kresielka v obývacej izbe aj ako pohodlné posedenie pri knižnici. Vysoká hodnota Martindale zaručí odolnosť poťahu a masívne nohy z buku pevnosť aj dostatočnú oporu. Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945. Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Nie je teda divu, že sa kúsky Max Winzer pýšia zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.Kvalitný produkt Ružové kreslo Max Winzer Fiona možno zohnať aktuálne na webe v sekcii uncategorized! Máme pre vás ešte iné produkty v spomínanej kategórii ľahko online! Obľúbený výrobca pre vás vyrába top sortiment A to ešte nie je všetko! Náš sortiment je ale široký, máme však aj v ponuke viac osvedčeného tovaru od dodávateľa . Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa predávaný produkt Ružové kreslo Max Winzer Fiona od spoločnosti Max Winzer môžete dostať tady za výborné peniaze! Cenovo vychádza na 569 EUR.