Ružová zamatová rozkladacia rohová pohovka Cosmopolitan Design York, pravý roh

Spoznajte pohodlie s Cosmopolitan Design. S pohovkou York urobíte z obývacej izby miesto na prespanie pre hostí. Je priestranná aj v zloženom stave a má... viac informácií »
Ružová zamatová rozkladacia rohová pohovka Cosmopolitan Design York
Spoznajte pohodlie s Cosmopolitan Design. S pohovkou York urobíte z obývacej izby miesto na prespanie pre hostí. Je priestranná aj v zloženom stave a má...

Spoznajte pohodlie s Cosmopolitan Design. S pohovkou York urobíte z obývacej izby miesto na prespanie pre hostí. Je priestranná aj v zloženom stave a má jednoduchý dizajn, ktorý ľahko zladíte so zvyškom domácnosti.

Povrch pohovky je pevný a odolný voči oderom. Zároveň je zamatovo jemný a príjemný na dotyk. Vďaka povrchovému ošetreniu technikou LiquidBlocked sa žiadna rozliata tekutina nevsiakne dovnútra. Zostane iba na povrchu a vy ju tak za chvíľu vysušiť.

Poznámka: veľkosť výsuvnej časti: 100 x 90 cm. Balenie obsahuje 7 dekoratívnych vankúšov.
Tento zľavnený produkt ide zohnať teraz tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii rohové pohovky. Teraz si môžete zaobstarať skvelé kúsky v spomínanej rubrike za najnižšiu cenu. Možno ale hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký! Preskúmajte u nás tiež ďalšie kúsky od dodávateľa Cosmopolitan Design. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Kvalitný a veľmi žiadaný kus Ružová zamatová rozkladacia rohová pohovka Cosmopolitan Design York, od našej známej značky Cosmopolitan Design môžete dostať práve tu stále výhodne! Teraz môžete mať za 1 790 EUR.